sadsad x
asdasd
İade ve Değişim Koşulları

 ÜCRET İADESİ TALEBİNDE NASIL BULUNABİLİRİM? 

Siparişinizi teslim aldığınız 30 gün içinde ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Kombin olarak satılan ürünlerde KOMBİN İÇERİĞİNDE yer alan tüm ürünlerin slazenger.com.tr' ye geri gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün alımında herhangi bir kampanyadan yararlandıysanız (3 al 2 öde, 1 alana 1 bedava vb.) diğer ürünlerinde beraberinde iade edilmesi gerekmektedir.

İade ödemelerinde kargo ücreti, kapıda ödeme hizmet bedeli, kredi kartı taksitlendirmelerinde alınan ek hizmet bedeli ödemesi yapılamamaktadır.

İade edeceğiniz ürünün, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış, parfüm veya herhangi bir koku ile bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

 

Yukarıdaki maddelere uymayan durumlarda ücret iadesi gerçekleştirilmeyecektir. İade edilemeyen ürünler:

- İç Çamaşırları

- Kişisel Bakım Ürünleri (parfüm & deodorant)


Nasıl iade gönderebilirim?


Üyelik İle Oluşturulmuş Alışverişlerin İadeleri;

Üyelik bilgileriniz ile giriş yapıp, hesabım>siparişlerim sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Buradan iadesini gerçekleştirmek istediğiniz siparişinizin bilgilerinin yanında ki iade et butonuna tıklayınız. İade etmek istediğiniz ürünleri seçerek iade işleminizi bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İade formunuz iletildiğinde iade kodu sms ve mail üzerinden tarafınıza iletilecektir. MNG kargo gönderi kodu ile iadenizi tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


Üyeliksiz Alışverişlerin İadeleri;


https://www.slazenger.com.tr/siparis-takip adresinden alacağınız size özel iade kodu ve 339846086 müşteri numarasını beraber MNG kargo şubesine ilettiğiniz takdirde, şube çalışanları iadenizi ücretsiz bir şekilde tarafımıza ileteceklerdir. İade işlem süreçleri ile ilgili ayrıca sms ve e posta ile bilgilendirme sağlayacağız.
İade kodunuz iade başvurunuzdan sonra ayrıca sms ve mail olarak iletilecektir.
Ürünler tarafımıza ulaştığında kontrolleri sağlanacaktır.
Ücret iadeniz iade süreci olumlu sonuçlandığı takdirde, 3 ila 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.


ÜRÜN DEĞİŞİM KOŞULLARI


Sitemizde ürün değiştirme seçeneği yoktur siparişinizin iptalini veya iadesini sağlayıp yeniden sipariş verebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.